Przejdź do treści

O nas

Expoproject to marka targowa istniejąca na rynku nieprzerwanie do 2013 roku. Właścicielem marki jest firma Alpra, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni w tym przestrzeni targowej. Dzięki posiadanemu 20 letniemu doświadczeniu zdecydowaliśmy się powołać do życia markę targową Expoproject, która oferuje Klientom kompleksową obsługę z zakresu targów i eventów.

Jako zgrany zespół fachowców nie boimy się podejmować nowych zadań i realizować dla naszych Klientów zleceń w nowych lokalizacjach czy z dużymi obostrzeniami organizatora. Jesteśmy elastyczni i świetnie zorganizowani co pozwala nam sprawić, że nasz klient czuje się nie tylko profesjonalnie obsłużony ale i objęty opieką w całym procesie współpracy.

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele wspaniałych projektów na terenie całej europy wraz z wspaniałymi firmami które nam zaufały. Wiele z zaprezentowanych poniżej firm jest naszymi klientami stale od wielu lat i powracają przy każdej kolejnej realizacji. To daje nam poczucie, że wykonywanie naszej pracy z zaangażowaniem i poświęceniem oraz traktowanie Klienta jako partnera biznesowego jest najlepszym możliwym działaniem, które przynosi korzyści obu stronom i daje podstawę do wieloletnich współpracy i wielu udanych realizacji.

Oto niektóre z nich:

Dołącz do najlepszych!

Zacznij z nami współprace i zapewnij sobie najwyższa jakość usług.

Dopiero zaczynasz przygodę z targami? Nie wiesz co i jak? Potrzebujesz pomocy i poprowadzenia za rękę lub sprawdzenia czy to co robisz jest dobre dla Ciebie i Twojej firmy? Nie wahaj się ani chwili. Pomożemy Ci zabłysnąć na targowym firmamencie jak jak prawdziwa gwiazda.